Meist - Minibeebi

Meist - Minibeebi

Meist - Minibeebi

Meist - Minibeebi

Meist - Minibeebi
Meist - Minibeebi

Meist


Tere tulemast meie lehele!

Meil on väga hea meel, et olete leidnud tee siia. Kohe väga-väga!
Tegutseme aastast 2017 ning teeme igapäevaselt tööd selle nimel, et pakkuda parimaid tooteid Teie perele. :)


Miks me tegutseme?

Kuna väikeste laste kõrval leidsime, et beebitarvete veebipoode napib, siis soovisime luua selle ise, et pakkuda kõike vajalikku ühest kohast! Ja nii läks pall veerema. Leidsime, et peale beebitarvete on veel palju-palju vajalikku lastele samuti. :)

Kuna lapsed on meie tulevik, siis paneme suurt rõhku toodete ohutusele ja vastupidavusele. Kõik meie valikus olevad mänguasjad, voodipesukomplektid, jalatsid ja muud tooted on hoolikalt valitud, lähtudes nende kvaliteedist, õpetlikkusest ning keskkonnasõbralikkusest. Ja me oleme neist väga suure osa ka ise läbi katsetanud, et ka teile soovitada või kirjeldada tooteid.


Kus me tegutseme?

Meie ladu asub Alutaguse vallas, Ida-virumaal, Vikerkaare tee 9. Siit väljastame kaupa iga tööpäev(kell 12:00) ning teeme kõik selleks, et tarne kliendini oleks võimalikult kiire :)
Hetkel meil füüsilist poodi ei ole, kuid kokku leppides on võimalik toodetele täitsa ise soovi korral järgi tulla. Selleks palume võtta ühendust meili teel või helistades.

 

Kui on soovi küsida lisainfot, siis võta ühendust meilitsi: info@minibeebi.ee, või helista meie telefoninumbrile: 59191927


Tule jälgi meid ka FACEBOOKis: https://www.facebook.com/minibeebi.ee/ ja INSTAGRAMis: MiniBeebi: https://www.instagram.com/minibeebi.ee/

 

Minibeebi @ 2023 | Veebiturvalisuse tagab: veebikaitse.ee | Ostuturvalisuse tagab: ostugarantii.eeWebShopper